“Do më marrë malli”, Arbana Oѕmani hu mb njeriun e saj të dashur


Moderatorja shqiptare, Arbana Osmani, sot po kalon një ditë të vës htirë në jetën e saj.Ajo ka hu mbur gjyshin, lajm të cilin e ka ndarë me të gjithë në rrjete sociale.

Nuk dihet cila ka qenë ars yeja e vde kjes apo mosha e tij.Osmani ka publikuar në Instastory një foto të sajën me gjyshin dhe gjyshen, duke gatuar në ambient të jashtëm.

Krahas fotos Arbana shkruan “Ma puth fort gjyshen o gjysh, ah sa do më marrë malli për ju”.

Leave a Reply