“Do martohesh me mua?”, Melisa i përgjigjet publikisht Andit (FOTO)


Andi dhe Melisa vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve se mund të jenë në një lidhje dashurie. Madje u tha se kjo është edhe arsyeja pse Melisa u largua nga “Përputhen”.

Pavarësisht se dyshja i mohoi lajmin, fotot dyshuese kanë vazhduar, siç ishte edhe foto e fundit ku Melisa shfaqet me këmishën e Andit.

Ndërkohë Andi ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me kostum e për shkak se ka marrë pamjen e dhëndrit, pyet:

“A dëshiron të martohesh me mua?”

Mes komenteve ka dalluar Melisa, e cila i shkruan se do të mendohet:

“Hmm”.

Ndjekësit menjëherë kanë shperthyer në komente, hipoteza dhe plane për të ardhmen e dyshes së famshme të “Përputhen”.

Leave a Reply