“Do keni shumë probleme!”, Meri Shehu nuk parashikon gjëra të mira sot për shenjat e horoskopit!


Dashi

Probleme do keni nje nje plan qe do kuptohet dhe do ju kundervihen megjithese ju do do mundohet ta mani te fshehte. Por dikush i afert ju zbulon dhe kundervihet.
Demi

Nje ceshtje ekonomike do kthehet ne ngaterrese mes jush dhe dikujt qe doni te bashkepunoni. Nje mungese korektesie nga te tjeret do ju nervozoj.

Binjaket

Do keni nje paqartesi ne nje vendim qe do merrni ne lidhje me punen ne diten e sotme. Po keshtu nje debat me eprorin tuaj mund t’ju sjelle probleme.

Gaforrja

Nje ceshtje shendetesore apo nje sherr ne pune do behet pengese per perfitimin e nje pozicioni me te mire apo nje udhetimi apo marrjen e nje kredie.

Luani

Per ju dita sjell nje bllokim ne nje bisede pune e cila mbetet peng e disa vonesave apo mosmarreveshjeve te cilat bllokojne ecurine e planeve ne vazhdim.

Virgjeresha

Do ju propozojne nje vend te ri pune por qe vendimi qe do merrni sot nuk do jete objektiv. Do ndikoheni nga situata te ngarkuara me shpifje dhe nerva per ju.

Peshorja

Pavaresisht emrit dhe pozicionit qe mund te keni ne nje pune apo ne familje. Sot mund te dilni nga kontrrolli dhe te debatoni me shume se natyra juaj.

Akrepi

Nje ceshtje ekonomike do jete e paqarte dhe do ju beje disi nervoz edhe per shpenzimet e teperta qe do ju dalin. Mbi te gjitha nuk do ruani dot optimizimin tuaj.

Shigjetari

Duket sikur do duhet te luf.toni me shume se zakonisht oerball nje anatgonizmi te madh ne kete periudhe. Perpiquni te mbani lart dipllomacine e te qenit superior.

Bricjapi

Sherret ne pune nuk do ndalen as ne diten e sotme dhe sidomos ne lidhje me partnerin ne cift. Ndjeshmeria e madhe e disa situatave te kqija qe keni kaluar ju bene me nervoz

Ujori

Pretendoni per shume gjera te reja dhe aktivitete por do ndjeheni si te paqarte qe megjithese keni pretenduar shume akoma nuk keni patur gje konkrete per tu kenaqur.

Peshqit

Kujdes nga debatet ne shtepi apo aksidentet e vogla te cilat do ju stresojne gjithesesi ne nje moment qe keni nevoj per qetesi per te bere gjera te medha dhe jo te ktheheni ne prishje te panevojshme.

Leave a Reply