Do arrini t’i zgjidhni të gjitha problemet, Meri ka lajme të mira për këtë shenjë horoskopi


“Fundjava e fundit per muajin mars dhe ne kete periudhe te veshtire lehtesimi i traumave do jete i rendesishem. Kemi henen e plote ne Peshore dhe duhet te ruajme ekuilibrat me lehtesimin e traumave”, shprehet astrologe Meri.

Dashi
Nje lehtesim nga nje traume e shkaktuar ne femijeri apo ne dashuri do vij kete fundjave per ju. Ky lehtesim do beje te jeni me te cliruar nga komplekset

Demi
Pervoja te veshtira nga endrrat e keqija apo energjite negative qe ju kane semure shpirtin do fillojne te lehtesohen per shenjen tuaj dhe kjo do sjell perparim ne plane e jeten tuaj

Binjaket
Probleme te shkaktuara nga trauma te mos realizimit ne shoqeri e qellime si dhe reputacionit te ulet do ndreqen kete periudhe dhe do merrni inisiativa te rendesishme

Gaforrja
Trauma te shkaktuara ne familje nga nena apo nga babai do gjejne nje zgjidhje apo do marrin nje pergjigje qe ju te vazhdoni perpara ne karriere apo ne martese

Luani
Ceshtje te veshtira qe ju kane lodhur me ligjin shkollen udhetimet apo nje femije apo nje martese te dyte apo qe i keni dhene nje shans te dyte do sqarohen dhe do merrni me guxim

Virgjeresha
Ceshtje te ndjenjave te forta shpirterore dhe erotike qe ju kane traumatizuar do ju clirojne nga kapja e fuqishme qe ju kane bere duke ju bere debitore ndaj vetes tuaj per shume vite. Po keshtu ceshtje borxhesh do qetesohen

Peshorja
Jeni afer drites por keni akoma perball nje traume te shkaktuar nga nje partner ne cift bashkepuntor apo antagonistet tuaj. Do arrini t’i kaperceni per te gjetur paqen me veten tuaj

Akrepi
Trauma qe lidhen me punen dhe jeten e perditshme qe ju ka trazuar me paqendrueshmerine e saj do sqarohen. Po keshtu edhe trauma qe lidhen me shendetin

Shigjetaret
Jeni ne fazen ku frika dhe fobia t’i perkushoheni nje ndjenje apo marrdhenie erotike duhet te kapercehet pasi ju eshte kthyer ne traume dhe nuk po jetoni dot jeten dhe forcen tuaj krijuese

Bricjapi
Nje veshtiresi ne jeten familjare qe lidhet me marrdheniet me dike te afert dhe ku keni kapercyer kufirin e familjaritetit do filloje te lehtesohet per ju si barre e rende qe ju ka rene

Ujori
Deshira per te komanduar me zgjuarsine tuaj ju eshte kthyer ne traume qe nuk e gjeni dot dike me aftesite tuaja. Sot kjo traume do lehtesohet duke pranuar edhe njerez qe nuk jane ne nivelin tuaj te inteligjences po mund te kene nje talent tjeter

Peshqit
Ideja e heroit qe e keni ne subkoshience ju eshte kthyer ne traume qe tashme do ta kaperceni pasi cdo heroizem mbart jo vetem sakrifice, por edhe falimentim.

Leave a Reply