Djali i Schwarzenegger i dashuruar me bukuroshen shqiptare


Në fillim të kësaj jave ata u fotografuan teksa ishin në një palestër në Kaliforni. Është fjala për Joseph Baena dhe të dashurën e tij, Nicky Dodaj, të cilët më pas nuk ngurruan që të tregonin rezultatin e regjimit të tyre të stërvitjes.

Të premten mbrëma, djali i aktorit të famshëm, Arnold Schwarzenegger dhe bukuroshja shqiptare, janë kapur mat dorë për dore me njëri-tjetrin.

22-vjeçari tregoi trupin e tij plot me muskuj me një bluzë të zezë, ndërsa Nicky mbante veshur një palë xhinse të grisura, bluzë me dekolte të hapur dhe një xhaketë të zezë.

Leave a Reply