Ditë zie për Ledri Vulën, këngëtari shqiptar hu mb njeriun më të dashur për të


Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, sot ka hu mbur personin më të dashur, gjyshin e tij.

Këtë e ka bërë të ditur, nëna e tij, Xheraldina Vula, përmes një postimi emocionues në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic

“Baba jem i miri, sot ti mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi♥️

Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht:
Vorrimi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te pame nuk ka. Ngushellimet i pranojme me sms dhe telefonata“, ishin fjalët e saj.

Leave a Reply