Distancohet nga marrēdhënía me Mevlanin, Atdheu “thumbon” Antonelën: Рuth atë që “nuk e do”


Pasi Atdheu zbuloi pu_thjen e fshehtë mes tij dhe Antonelës, në studion e “Përputhen” u nd_ez një debat i madh. Madje për shkak të sh_erreve të ash_pra që u bënë aty, Elvisi u detyrua që të largohej nga programi. Më pas u tha se edhe Atdheu ishte pez_ulluar nga emisioni, edhe pse ai u shpreh se në fakt e kishte marrë vetë vendimin për t’u larguar përfundimisht nga “Përputhen”.

“Të dashur miq! Më vjen keq për shumë info të pavërteta që mund të keni dëgjuar këto ditë, për situatën e krijuar kur figura ime kinse ka dashur të për_baltet por nuk do të munden dot. Një sqarim për dashamirësit e mi: Atdheu nuk është pez_ulluar nga emisioni, por jam larguar vetë me dëshirën time për mos t’u bërë pjesë e ll_umit. Ju falenderoj për mbështetjen e do të jem gjithnjë transparent me ju!”, shkroi Atdheu. Edhe pse nuk është më pjesë e programit, ai përmes postimeve në rrjetet sociale ka zbuluar se e ndjek emisionin. E së fundmi ka hedhur sërish një thumb për Antonelën, për të cilën u bë një debat i ash_për.

Ditën e djeshme, ajo u shpreh se distancohet nga marr_dhënia me Mevlanin dhe se ja lë rrugën të lirë Ledjanës. Më pas Antonela mes l0tësh tha se e do aq shumë Mevlanin sa po e lë lirë që të vazhdojë jeеttën me njeriun që ai nd_jen më për zemër. E pikërisht në lidhje me këto fjalët e fundit, Atdheu ka vendosur që të reagojë. Në një postim në “Instastory”, ai shkruan:

“1.Unë e marr gjithmonë atë që du
2.P_uth atë që ‘nuk e don’
3.Atë që e du, po e lej vetëm se e du t’lumtur”./Top Channel

Leave a Reply