“Dhelpra kur se arrin rrushin thotë…”, Ledjana nuk di të ndalet dhe ‘thumbon’ sërish Antonelën


Antonela u shpreh mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen” se po tërhiqet nga trekëndëshi me Mevlanin dhe Ledjanën.

Ledjana beson se e gjithë kjo është lojë e Antonelës. Madje, edhe pas emisionit ajo nuk i kurseu “thumbat” përmes një postimi, duke shkruar “Dhelpra kur se arrin rrushin thotë është i pabëre”.

Antonela tha se ajo po kërkon një burrë dhe Mevlani nuk i ofron atë çfarë do dhe theksoi se ai e kishte ofenduar me disa veprime.

Leave a Reply