Deputetja Duda Ваlje rrëfen: “Jam Веѕimtare e Devotѕhme, Ramazanin e Agjëroj me Kënaqëѕi”

Deputetja e partisë boshnjake në Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ka dhënë një intervistë për “gazetën Online”, Raporteri.net ku ka folur edhe për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Ajo ekskluzivisht ka thënë se është besimtare e devotshme dhe e agjëron Ramazanin, shkruan Reporteri.net.

“Unë jam besimtare e devotshme. Ramazanin e agjëroj me plot kënaqësi dhe lumturi.”, ka theksuar Balje.

Në intervistën dhënë për Reporteri.net, deputetja Balje ka folur edhe për tema të tjera, siç janë vota e saj për Qeverinë Kurti.

Leave a Reply