Del fotoja/ Ledjana dhe Mevlani paskan fjetur bashkë në hotel: Antonelës i ik mendja, del duke qarë nga studio


Antonela iku nga studio ditën e sotme me lot në sy dhe i tha Mevlanit se donte një mashkull. Po ashtu ajo tha se e do aq shumë Mevlanin, saqë tërhiqet dhe do e lër atë të jetë i lumtur.
Kurse nga ana tjetër në rrjet po qarkullon një foto, ku shikohet Ledjana dhe Mevlani në një hotel dhe thuhet se ata kanë fjetur bashkë në një hotel.

Ndërsa Mevlani në studio tha se është më shumë që të vazhojë njohjen me Ledjanën. Ledjana tregoi se edhe ka takuar nënën e Mevlanit.

Leave a Reply