DekIaroi ѕe ëѕhtë vetëm për Ledianën, MevIani merr vendimin e рарritur!


Mevlani fshin të gjithë fotot me Ledianën në Instagram. Një vendim i Mevlanit, ka marrë vëmendjen e të gjithëve ndjekësve të tij ditën e sotme. Mevlani fshin të gjithë fotot me Ledianën në Instagram.

Mësohet se konkurrenti i “Për’puthen”, Mevlan Shabani ka fshirë të gjithë fotot me Ledianën dhe me konkurrentët e tjerë të emisionit, por pa dhënë një sqarim për këtë veprim.

Këtë veprim të tijin e kanë vënë re fansat, duke i shkruar komente, që ende nuk kanë marrë përgjigje nga konkurrenti.

Mevlani fshin të gjithë fotot me Ledianën në Instagram.

Kujtojmë se një ditë më parë, ai dhe Antonela u deklaruan për njëri-tjetrin

Leave a Reply