“Dëgjova se e le Mevlon”, Ledjana i përgjigjet menjëherë Fationit (FOTO)


Ledjana dhe Mevlani janë dy protagonistët e “Përputhen”, të cilët shihen si çift i mundshëm nga ky program, shkruan lajmi.net.

Prej pak ditësh, Ledjana dhe Mevlani, kanë deklaruar se janë në “Për’puthen” vetëm për njëri-tjetrin. E teksa duket se ata do jenë çifti i ardhshëm, ka edhe nga ata që dyshojnë se ata po bëjnë një lojë.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Fation Kuqari, ka vendosur në siklet Ledjanën, teksa i ka komentuar në një foto.
“Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”, i shkruan Fationi, i cili mori përgjigje të menjëhershme nga Ledjana.
“Jo”, i shkruan ajo në gjuhën gjermane, duke hedhur poshtë fjalët se mes tyre gjërat nuk janë dhe aq mirë.

Leave a Reply