Dasmë madhështore me VIP-a, Serena dhe Arjoni flasin për planet e së ardhmes


Modelja Serena Sula dhe ish-konkurrenti i “Përputhen”, Arjon Luli janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale. Pavarësisht se u tha që lidhja e tyre ishte sa për famë, në fakt çifti po bën disa muaj bashkë dhe duken shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.


Madje të ftuar në emisionin “Expuls”, ata flasin edhe për një dasmë. “Dasmë me VIP-a. Një dasmë madhështore. Të shohim në të ardhmen”, tha Serena.

Të pyetur nëse lidhja e tyre është thjeshtë për show dhe për të rritur numrin e ndjekësve, Arjoni u përgjigj: “Në fillim dyshonin. Ti kë të drejtë për këtë, por vetëm koha e vërteton diçka të tillë. Ka shumë çifte, sidomos këto kohët e fundit që i bëjnë gjërat vetëm për famë, do na shohin shumë gjatë bashkë”.

Leave a Reply