“Dashuria nuk njeh moѕhë”, aktori i famshëm fejohet me рrezantueѕen 33 vite me të re!


Aktori i njohur Wayne Linekar ka bërë të ditur se është fejuar me prezantuesen Chloe Ferry,
58 vjeçari i dhuroi unazë diamanti teksa i ka propozuar martesë.
Ai ndau një imazh për ndjekësit duke u shfaqur të përqafuar ndërsa 25 vjeçarja i shkroi: PO, Të dua.

Wayne rrëfeu se nuk është shoqëruar ndonjëherë me një femër mbi 30 vite me të re.

Kujtojmë që Wayne u nda nga e fejuara e tij modele, në nëntor të vitit 2019.
Ai është baba i katër fëmijëve dhe është divorcuar dy herë.

Leave a Reply