Dalin në shesh “të palarat”, Sindi kapet mat në Kosovë me Elvisin (Foto)


Elvisi u largua nga “Përputhen” pak javë më parë, por vazhdon të jetë shumë i komentuar në rrjete sociale.
Së fundmi ish-konkurrentit i kanë publikuar një video ku shihet në makinë me një vajzë.

Fansat e “Përputhen” dyshojnë se vajza në makinën e Elvisit është Sindi dhe veprimi i tij po i shton më shumë dyshimet.
Elvisi ka ripostuar videon në Instastory dhe ka etiketuar Sindin.

”Sindi ma gjete portofolin? Se kisha lekët e famës brenda”, ka shkruar ish-konkurrenti duke e shoqëruar me një emoji duke qeshur.

Leave a Reply