Dalin imazhet e Antonelës të veshur nuse: Të ketë ardhur për të kërkuar burrin e dytë??!


Prej shume muajsh Personazhet e Perputhen jane nen syrin kritik te publikut. Dhe shpesh ne rrjetet e ndryshme sociale qerkullojne foto, ose video qe nxjerrin ne pah sekretet e tyre.

Në javën që lamë pas Ledjana dhe Melisa përgënjeshtruan zërat që lidheshin me to, ndërsa publiku pas asaj që ndodhi me Tean është i ndarë në disa pjesë.

Gjithsesi, të lëmë pak mënjanë nusen që i ra jastëku në mes të valles dhe të merremi pak me nusen prej vërteti, ose Antonelën.

Në Këtë foto sic mund të shihni duket Antonela e veshur nuse. Të ketë qënë e martuar, apo është ende? Po pse ka ardhur në Përputhen, apo kërkon të gjejë burrin e dytë?

Leave a Reply