Dafina Zeqiri zbulon ѕimрtomat pas infеktimit me koronааviruѕ: Ѕhkofsh në djall К0VID (Foto)


Dy ditë më parë, Dafina Zeqiri zbuloi se ishte infektuar me ko ronav irus. Këngëtarja e bëri me dije lajmin përmes një postimi në rrjete sociale, ku krahas fotos që ndau, shkroi: “C0vid nuk dëshiron që unë të bëj selfie, por shkofsh në djall covid”.

Megjithatë, autorja e hitit “Duro” nuk dha asnjë detaj lidhur me gjendjen shëndetësore të saj.

Është raportuar se pozitiv ka rezultuar dhe i dashuri i saj, Dj Geek, të cilët janë karantinuar së bashku.

Së fundmi, në një postim në Instastory, Dafina ka zbuluar dhe një nga simptomat që ka teksa është shprehur se ka humbur nuhatjen. ”Zyrtare… S’mund të ndiej asgjë”, shkruan ajo.

Inf ektimi vjen pak javë pasi Dafina iu nënshtrua një operacioni në gju, së cilës iu deshën 5 javë për t’u rikuperuar.

Leave a Reply