Co vid i merr jetën montazhierit të Tv Klan, sapo ishte bërë baba


Një lajm i hidhur ka mbërritur këtë pasdite për median dhe miqtë që e njohën.

Julian Buzo, montazhier në Tv Klan ka hu mbur jetën pas një beteje të gjatë me Co vid.

Lajmi është dhënë nga kolegët e tij.

Julian Buzo, kishte disa vite që punonte si montazhier në Tv Klan.

Ai ishte bashkëshorti i gazetares së STOP, Odeta Gjevori. Ndërkohë që kishin vetëm pak kohë që ishin bërë prindër të një vajze.

Leave a Reply