Çka ka po ndodh me Рërрuthen? Edhe një konkurrent ikën nga emisioni раѕ skandaleve


Pas daljes së Andit dhe Teas si çift, edhe një konkurrent tjetër ka vendosur të largohet nga emisioni, bëhet fjalë për Arber Arucin.

Arberi njoftoi për largimit e tij nëpërmjet një postimit në “Instagram”, duke treguar që për shkak të disa angazhimeve personale jashtë shtetit.

“Pershendetje miqt e mi dua te boj nje njoftim per te gjith ju qe me keni ndjekur dhe mbështetur deri tani, kam vendosur te mos jem me pjes e emisionit per arysje personale te disa angazhimeve dhe detyrave shume te rëndësishme te lëna pezull jasht Shqiperis”, ka shkruar Arberi.

Arberi në fillim kishte filluar takimet me Tean të cilat më pas nuk vazhduan, dhe që në javët e fundit ai e akuzoi Anën e dytë, që sipas tij ajo i kishte premtuar takime dhe që të dalin së bashku nga emisioni.

Gjithashtu ai i falënderoi produksionin e emisionit dhe të gjithë kolegët në këtë aventurë, por ai nuk la anash edhe mbështetësit e tij qe kanë qenë bashkë me të që nga fillimi.

Por, nuk ka lënë pa komentuar edhe ngjarjen e ditës së djeshme, e cila pushtoi mediat rozë me fotot e Teas dhe ish-konkurrentit Beartit.

“Shyqyr qe dola single une me pa zoti”, shënoi ai./Express/

Leave a Reply