Çifti nis pushimet në Itali, akomodohen në hotelin “Armani” ku çmimet për një natë janë marramendëse


Çifti i njohur, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kanë vendosur të marrin disa ditë pushimi. Ata janë ‘arratisur’ drejt Italisë.

Çifti shumë i dashur për publikun, kanë preferuar pikërisht qytetin e Milanos, ndërsa kanë vendosur të qëndrojnë në një hotel luksoz. Çmimet në “Armani Hotel” për një natë variojnë nga 500 më e lira, deri në 5000 euro më e shtrentja.

Leave a Reply