Çfarë po ndodh? Thellohet kriza mes dy konkurrenteve të “Për’puthen”


Dy konkurrentet e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, Jasmina dhe Sara janë njohur edhe para këtij programi, por pas takimit të Sarës me Andin, filluan konfliktet mes tyre.

Jasmina ishte ajo që xhelozoi gjatë kohës që u shfaq takimi i Sarës dhe Andin, në të cilën u hapen shumë debate dhe filluan të ofendojnë njëra-tjetrën.

Sara tregoi që Jasmina kishte puthur Atdheun në prapaskenë, djalin tjetër nga Kosova, Atdheun.

Dhe që më vonë, Jasmina filloi duke publikuar fotografi të vajzave të emisionit por duke e prerë atë nga fotot dhe duke hequr atë nga “Instagrami”.Dyshja nuk e ndjekin më njëra-tjetrën dhe përsëri Jasmina do vazhdojë njohjen me Andin, pasi ky i fundit është shprehur që dëshiron të dal vetëm me të.Ndërsa gjatë javës së kaluar qarkulloi një foto në rrjete sociale ku shiheshin Sara, Jasmina dhe Atdheu së bashku në një nga lokalet në Shqipëri.

Leave a Reply