Çfarë po ndodh mes Anës dhe Fationit, zbulohen komentet mes tyre


Pak kohë më parë, Ana vendosi t’i japë fund e vetme rrugëtimit të saj në “Për’puthen”, pas refuzimit të Rinianit për të dalë me të. Ajo i tregoi konkurrentit se kohët e fundit kishte pasur një miks ndjenjash, duke pranuar gjithashtu pëlqimin e saj.

Ajo i propozoi Rinianit të vazhdonin njohjen jashtë emisionit, pa syrin e publikut dhe kamerat, propozim që nuk u pranua nga ana e konkurrentit.

Asokohe të gjithë ndjekësit ishin të bindur se jashtë e priste Fation Kuqari, i cili në një intervistë i kërkoi publikisht të dilte beqare nga aty.

Së fundmi, dyshimet se ata të dy janë bashkë kanë nisur sërish, pasi Fationi ka publikuar disa foto në Instagram dhe të gjithë vëmendjen ia ka marrë komenti i ish-konkurrentes, e cila i ka dërguar disa emoji që simbolizojnë zjarrin, ndërsa ai ia ka kthyer mbrapsht shoqëruar me një zemër të kuqe.

Nuk dihet akoma nëse ka lindur apo jo në romancë mes tyre pasi dyshja akoma s’ka reaguar në lidhje me këto aludime

Leave a Reply