Çfarë nuk u pa në transmetim! Degjeneron sherri me Erit dhe Dorit: Nuk jam aq i butë sa dukem


Hyrja e Dorit në Përputhen nisi në mënyrën më të keqe të mundshme.
Pas disa minutash që i kishte hyrë në emision u përplas me Erin, që shkoi deri në përplasje fizike.

Dori: Është zero respektimi, jam paragjykuar nga pamja e jashtme , por nuk jam aq i butë sa dukem. Si gjithë të tjerët që kanë hyrë për të parë, kisha emocione,po më bëheshin shumë pyetje e di që këto nuk janë veprime të denja.
FOTO GALERI 1/8

Top Channel

Leave a Reply