“Çfarë është për ty Flori?” , Fifi ngre sërish dyshime te forta(FOTO)


Prej kohësh në media qarkullon lajmi se Fifi dhe Flori kanë qënë në një lidhje dashurie.

Së fundmi, Fifi i është përgjigjur ndjekësve për raportin me Florin, ku ka thënë se ai është pika e saj e dobët, duke ngritur edhe një herë dyshimet për marrëdhënien e tyre.

“Çfarë është për ty Flori Mumajesi?”, ishte pyetja e një prej fansave të saj. “Pika e dobët!”, shkroi ajo duke e etiketuar vetë këngëtarin në postim.

Leave a Reply