Çfarë ро ndodh me Tean dhe Веаrtin? Dalin fotografi duke u рuthur


Tea është vënë së fundmi në shënjestër të ish-konkurentes së ‘Përputhen’, Shqipe Hysenajt, e cila e akuzon se ajo dhe Bearti janë në një lidhje jashtë programit.

Fillimisht Shqipja postoi një foto ku Tea shfaqej e veshur me një bluzë me dizajn ushtarak dhe shkroi: Tea shkove ti në Kosovë e more bluzën apo erdhën ta sollën? Dhe ti e di mirë për çfarë dhe kë bëhet fjalë”.

Por, aktualisht nëpër media janë duke qarkualluar disa fotografi ku shihen Tea dhe Bearti, ish-konkurrent i ‘Përputhen’ në një vend malor me borë duke u puthur

Leave a Reply