Bora Zemanin e njohin të gjithë por nuk do ta besoni sa vjeçare është moderatorja ?


Bora është tepër aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme të përditshmërisë së saj, ndërsa sot ka kujtuar për fansat se feston ditën e saj të lindjes. Moderatorja publikoi një foto të sajën ku shfaqej pa grim dhe e veshur me rroba sportive, teksa ka “sfiduar” ndjekësit të gjejnë moshën e saj.

Moderatorja ka lindur më 9 janar të vitit 1992, ndërsa sot ka 29-vjeç. Megjithëse është ende shumë e re, ajo nuk i tregon aspak 29 vitet e jetës, duke u dukur ende sikur është në fillim të të 20-ave të saj.

Leave a Reply