Big Mama feston sot ditëlindjen, sa vjeç mbush këngëtarja (FOTO)


Këngëtarja e njohur Big Mama feston sot ditëlindjen e 35-të.
Këngëtarja e ka festuar këtë ditë të veçantë me miqtë dhe të afërmit në një festë unike.

Të pranishëm në festën e këngëtares ishin një numër i kufizuar i miqve dhe të afërmve të saj, përfshirë gazetarë, këngëtarë e aktorë.

Kujtojmë se Big Mama ka kohë që nuk është aktive në muzikë duke u fokusuar më shumë si moderatore.

Leave a Reply