Bëri lëmsh gjithë Shqipërinë për Beartin, Tea habit ndjekësit: Nuk jam e lumtur!


Tea dhe Bearti u kthyen papritur në një ndër çiftet me të përfolura të show-bizit. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh momente nga përditshmëria me ndjekësit.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një intervistë të shkurtër me ndjekësit në rubrikën‘ask me question’, dhe një nga nga ndjekësit e saj kurizë e ka pyetur atë nëse është e lumtur, mirëpo përgjigjia e saj i ka habitur të gjithë.

A je e lumtur? – e pyet ndjekësi

Jo – I përgjigjet Tea.

Leave a Reply