Befason Ronela Hajati: Ma kanë ndalu edhe alkoolin


Ronela Hajati ka paralajmëruar projektin e radhës dhe këtë e bëri përmes disa imazhe që ka sjellur të shkëputura nga xhirimet e videoklipit.Këngëtarja nga Shqipëria u shfaq e veshur e tëra në të zeza, teksa tregoi edhe ndryshimin e ri në dukje dhe stilin e flokëve, përcjell Gazeta blic.

Artistja e famshme në mbishkrimin e imazheve ka sjellur edhe disa vargje nga kënga e re, ku ndër tjera shkruan “Ma kanë ndalu alkoolin”.Ronela zbuloi se projekti i ri pritet të publikohet me 15 mars./ Gazeta Blic

Leave a Reply