Befason Fation Kuqari: Kam pasur mbi 200 femra, ja çfarë i kam bërë…


Mbrëmjen e sotme, ish-konkurrenti i “Përputhen” Fation Kuqari ishte i ftuar në emisionin Expuls në RTV ORA.

Fationi foli lidhur me eksperiencën e tij në “Përputhen” dhe deklaroi se ka qenë realist në atë program.

“Dola nga vetja sepse jashtë emisionit është krejtësisht ndryshe dhe kur vijnë në emision gënjejnë… Unë bëj një jetë për veten time, s’i kam rënë njeriu në q afë, jam njeri i thjeshtë, shkruan meganews.al. Unë ika vetë nga programi dhe nuk po rrija më aty sepse me disa nga gocat e kisha thënë që nuk do dilja me to. Por m’u mblodhën bashkë dhe intrigat e konkurrentëve

Kur u pyet se çfarë sek reti ka për t’i nxjerrë Melisës, Fationi u shpreh:

Nuk kam asgjë se unë, Melisa është aty ku është falë meje dhe takimeve të mija, e ngrita unë që është aty sot.

Nga ana tjetër, Fationi tha se ka patur eksperienca pa fund me vajzat tha se numri i tyre mund të jetë më shumë se 200

Leave a Reply