Bearti behet рiѕhman, kerkon te kthehet me Tean


Vetëm pak ditë më parë u përhap lajmi se Tea Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Dyshimet lindën pasi fshinë çdo foto me njëri-tjetrin në rrjetet sociale si dhe nuk ishin më miq në “Instagram”.

Më pas ishe vetë djali nga Kosova që për “Express Rozë” vendosi që të konfirmonte lajmet për ndarjen nga Tea.

“Po, është e vërtetë”, ka thënë ai pa treguar asnjë detaj më tepër.

Gjatë kësaj periudhe, ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka qenë mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku duket se i dërgon mesazhe të nënkuptuara ish-partneres së tij, Teas.

Së fundmi ai ka postuar në “Instastory” të tij një video të realizuar nga një faqe fansash e quajtur “Beart Tea”, nuk dihet nëse kjo është një përzgjedhje e rastësishme apo një sinjal i drejtpërdrejtë për Tean./Express/

Leave a Reply