Bashkë duke udhëtuar me makinë, dy konkurrentët e “Për’puthen” shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit


Në një moment debatojnë e në një tjetër shfaqen shumë të afërt. Është fjala për dy konkurrentët e “Për’puthen”, Ledjana Prenda dhe Mevlan Shaba.

Bukuroshja brune ka publikuar në “Instastory” një video teksa shfaqet duke udhëtuar me makinës së bashku me Mevlanin. Që të dy shfaqen mjaft mirë dhe të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe duke kenduar

Konkurrentja këto imazhe i shoqëroi me një ‘emoji’ zemër, si dedikim për Mevlanin. Gjithashtu kujtojmë se prej disa ditësh ata janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin në emision, dhe nuk do të dalin me të tjerë në takime.

Bashkë duke udhëtuar me makinë, dy konkurrentët e “Për’puthen” shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit

Leave a Reply