Baba model: Elgit Doda ndan momentin më të ëmbël рranë Kridit


Me datë 4 qershor të vitit 2020, Elgit Doda dhe Klea Huta u bënë prindër për herë të parë. Moderatorja solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Krid.

Si Klea, ashtu dhe Elgiti publikojnë shpesh në rrjete sociale momente pranë të voglit, i cili padyshim iu ka ndryshuar jetën. Së fundmi, Elgiti ka ndarë me ndjekësit foton më të ëmbël, duke treguar se është një baba model.

Ai shihet duke ushqyer Kridin me biberon. Elgiti e ka shoqëruar foton me një zemër, ndërsa portretin e të voglit nuk e ka treguar.

Leave a Reply