Arjan Konomi qan dhe i del në mbrojtje Antonelës pas asaj që i ka bërë Atdheu dhe Elvisi: Plehra dilni nga emisioni, si mundeni ju?


Një debat i fortë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në ”Për’puthen”. Arjan Komoni i doli në mbrojtje Antonelës, pas asaj që i kishte bërë Atdheu dhe Elvisi.

Tani është yll e bukur, por Antonela nuk dukej kështu para se të futej në ”Përputhen” dhe si festonte në lokale nate

Elvisi kishte postuar një lit ar dhe kishte ofenduar Antonelën. Arjani me lot në sy iu drejtua me fjalët:

Plehrë dil nga emisioni tani, me këtë që ke bërë ti duhet të përjashtohesh tani. I tregon një vajze këtë ti. Si nuk ju vjen t urp. Më vjen neveri nga ju. Të pështirosur.”

Edhe Antonela ka qarë dhe tha djemtë janë sjell shumë keq me të.

Leave a Reply