Arjan Konomi nuk e Ië të qetë Mevlanin: Do grua dhe daѕhnore


Opinionisti Arjan Konomi ka publikuar në rrjete sociale një foto krah Ledjanës dhe Antonelës, dy vajzat që kanë sfiduar njëra-tjetrën për Mevlanin.

“Na ishte njëherë një Mazllëm në një bregore, që na donte grua dhe një dashnore”, ka shkruar ai krahas fotos duke iu referuar Mevlanit, të cilit i ka bërë dhe tag.

Kujtojmë se në puntatën e djeshme Mevlani dhe Ledjana deklaruan se janë në “Përputhen” vetëm për njëri-tjetrin. Kështu ka marrë fund përfundimisht trekëndëshi i dashurisë “Mevlan-Antonela-Ledjana”.

Leave a Reply