Aristela kapet mat në gënjeshtër/ Vetëm 10 ditë në program dhe del në kafe me…


Aristela, një prej konkurrenteve më të reja të Për’puthen është fotografuar në një kafene me Kristjanin vetëm 10 ditë pasi u bë pjesë e programit.

Për këtë, është diskutuar në puntatën e sotme, ku Aristela është justifikuar duke thënë se ishin pronarët e lokalit që e ftuan pasi mësuan se ishin takuar bashkë.
Nuk mungoi ironia e Arjanit, i cili tha “Shyqyr që nuk ishin pronarë hoteli”. Pas kësaj, Aristela reagoi duke i thënë se nuk i pranon batuta të tilla.
Megjithatë, të dy konkurrentët kërkuan falje për thyerje të rregullores.
Top Channel

Leave a Reply