Ardola Dushi hu mb njeriun e shtrenjtë të familjes: Më theve zemrën


Modelja simpatike Adrola Dushi dhe mjaft e komentuar në mediat sociale së fundmi ka humbur njeriun e saj të shtrenjtë. Përmes një postimi në rrjetet sociale Adrola ka njoftuar se gjyshja e saj ka ndërruar jetë. Ajo shprehet se është shumë zemër thyer dhe se gjyshja e saj çdo natë lutej për mbesën e saj.

“E di që kam qenë çdo natë pjesë e lutjeve të tua, por sot më theve zemrën. Pusho në paqe! Do shihemi sërish gjyshe”, ka shkruar modelja.

Leave a Reply