Antoneta e “Perputhen 1”, ç mend fansat me gjokѕin gjigant dhe pa të brendѕhme


Antoneta Koci, ishte konkurentja më e komentuar në sezonin e parë të Përputhën.

Në kohën sa ishte pjesë e Përputhën, ajo u komentua edhe për një lidhje të mundshme me ish burrin e modeles Adrola Dushi, shkruan infokosova.
Kjo erdhi pas ata u panë shpesh herë bashkë në klube të Shqipërisë.

Megjithatë, ajo doli nga emisioni beqare.

Në llogarinë e saj instagram Antonenta publikon fotografi të ndryshme dhe mjaftë të ‘nxehta’.

Se fundmi ajo ka publikuar një fotografi të tillë.

Ajo shihet duke reklamuar gjo ksin gjigant, të cilin e kishte supers eksi dhe pa jeleka./infokosova

Leave a Reply