Antonela ka ditëlindjen dhe e feѕton atë në рunë, nuk mungojnë ѕurрrizat (foto)

Antonela Berisha është një prej konkurentëve më të komentuar të programit Përputhen. Ajo u fol shumë për pëlqimin e saj ndaj Mevlan Shabës por në fund ajo doli vetëm nga ky program.

Së fundmi Antonela është bërë pjesë e një emisioni sportive ku është si moderatore.

Sot ajo feston ditëlindjen e saj ku e ka gjetur në punë. E rrethuar me miq, një super tortë dhe me trendafila ajo duket shumë e lumtur.

Ka qenë shoqëria e saj që e ka surprizuar mes lulesh dhe urimeve.

Leave a Reply