Andi рublikon fotot e nхehta me këngëtaren, ndjekëѕit i dalin në mbrojtje Jaѕminës (FOTO)


Këngëtarja Diona Fona sapo ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Sheqer”, por videoklipi është ai që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Patjetër që Diona u shfaq shumë tërheqëse dhe seksi, por protagonist i videoklipit është Andi Artani, kunkurrenti i “Përputhen”.

Andi është deklaruar në emision vetëm për Jasminën dhe kjo ka bërë ndjekësit të shpërthejnë në foton që ai ka publikuar më këngëtaren ku shkruan:

“I thëras sheqer”.
Menjëherë të gjithë i kanë kujtuar Jasminën dhe faktin se ai po e mërzit em këtë gjest.

Edhe vetë Diona Fona i ka lënë një koment me shaka, por duke ju referuar Jasminës: Do me më fut në sherr./albeu.com/

Leave a Reply