Ana LIeshi pranon lidhjen e re me ish-konkurrentin e Përputhen, gati t’i bashkohet tani një tjetër emisioni…!!


Pak ditë më parë, burime ekskIuzive për “Icostyle.al” konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Ana në një intervistë për “Top Albania Radio”. E pyetur për raportin e saj me djalin nga Maqedonia, Ana u vendos në sikIet duke pranuar “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

Duket se çifti ka vendosur të mos fshihet më nga sytë e publikut dhe nëse më parë ruheshin mirë kur dilnin me njëri-tjetrin, tashmë s’e kanë aspak problem. “Iconstyle.al” ka siguruar një foto të Anës dhe Arsimit në një ambient publik në kryeqytet, teksa pinin diçka e bisedonin me njëri-tjetrin, pa praninë e personave të tjerë.

Megjithëse nuk u futën njëkohësisht në “Për’puthen”, ata gjetën mënyrën për t’u njohur së bashku e për të nisur një romancë kaq të përfolur në rrjet. Mirëpo, s’e dimë ç’ka ndërmend të bëjë Ana, pasi drejtuesi i emisionit “It’s my love” në Kosovë, Kika, ka deklaruar se ajo do të bëhet pjesë e programit për çifte.

Në kërkim të famës apo dashurisë së vërtetë? Këtë ende nuk e dimë dhe mbetet të shohim ç’do të ndodhë me marr_dhënien e saj me Arsimin.

Leave a Reply