Ana hυmb torυan gjatë prezantimit, surpriza që e la pa fjalë (FOTO)


Ana ka mbetur pa fjalë nga një surprizë në ditën e dytë të prezantimit të Për’Puthen.

Një person i kushtoi një buqetë të bukur me lule dhe një pusullë brenda duke i kërkuar një kërcim në fund të emisionit.

Nuk dihet ende se cili është dhe dyshohet të jetë një nga djemtë. Ana e humbi toruan dhe kërkoi publicitet që të merrte veten. /tch

Leave a Reply