Ana e Përputhen zbulon prapaskenat e fshehta: U futa për një qëllim!


Ndonëse nuk është më pjesë e “Përputhen”, Ana Lleshi vazhdon të mbetet një personazh shumë i komentuar në media dhe rrjete sociale.

Ditën e sotme e ftuar në “E diell”, në rubrikën “Trotuar”, Ana foli për hyrjen e saj në “Përputhen”. Ajo tha se gjetja e dashurisë nuk ishte qëllimi i saj i vetëm në këtë program.

Ish-konkurrentja tha se me kohën do të vërtetohet gjithçka, duke i bërë të gjithë shumë kuriozë.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka”, tha ajo.

Leave a Reply