‘Amore mio’/ Këngëtarja shqiptare në lidhje me Beartin e ‘PërPuthen’? (FOTO)

Pas daljes nga “Për’Puthen’, Bearti ka qenë një nga djemtë më aktiv në rrjete sociale.

Lidhja e tij e fshehtë me Tean dhe më pas ndarja e papritur, e vendosi Beartin në qendër të vëmendjes mediatike.

Ish-konkurrenti i emisionit të dashurisë ‘PërPuthen’ ka postuar disa herë fotografi me këngëtaren e njohur.

Në një postim në InstaStory ai ka postuar një fotografi përkrah këngëtares së njohur Shkenda Dubova e që në mbishkrim të fotos ka shkruar ”dashuria ime”.

Pas kësaj ai postoi bashkë edhe një herë tjetër ku e vërejtën edhe përcjellësit dhe menjëherë e pyetën se çfarë e ka.

”Eh Shkenden” ishte përgjigja e Bearit duke lënë dyshime në përgjigjen e tij.

Leave a Reply