Alketa Vejsiu ndan për herë të parë momente të veçanta me të atin


Moderatorja e njohur e Tv Klan Alketa Vejsiu është një nga më të preferuarat e publikut shqiptar, ku mban të gjithë të mbërthyer para ekranit me programet që bën. Përsa i përket jetës së saj personale, është shumë e rezervuar dhe nuk preferon që njerëzit e saj të zemrës t’i bëjë publikë.

Por mesa duket këtë herë ajo ka bërë një përjashtim. Së fundmi Alketa ka publikuar disa momente të veçanta me të atin. Moderatorja e ka filmuar të atin duke bërë xhiro me biçikletë dhe në mbishkrimin e videos shkruan “Babo”, duke na treguar si i thërret të atit me përkëdheli. /tvklan.al

Leave a Reply