Albërije Hadërgjonaj qenka ‘kryekëput” si nëna e saj


Albërije Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosovare e cila prej vitesh jeton në Shqipëri.

Pas ndarjes nga bashkëshorti, jeta për të s’ka qenë edhe e lehtë, por falë fëmijëve i kaloi të gjitha.

Siç dihet ajo ka dy vajza Agnesen dhe Angjelinen, të njohura për publikun shqiptar.

Albërija është treguar e sinqertë në intervistat e saj duke e pranuar se ka bërë ndryshime në fytyrë.

Por sidoqoftë bukurinë natyrale e ka trashëguar nga nëna e saj.

Ja shikojeni nënën e Albërijes, a po ju duket që i ka ngjarë këngëtarja?/Kosovarja/

Leave a Reply