Aktori i Portokallisë e thotë hapur/ Kam bërë ѕеkѕ në mes të rrugës në Shqipëri, i them të dashurës të më…


Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja në një intervistë për “After Party” ka zbuluar disa detaje për jetën e tij private.

Aktori rrëfeu se është në një lidhje dashurie, ndërsa preferon që partnerja e tij të jetë s*ksi, sepse sipas tij “inteligjente nuk ka”.

Ai tregoi se është njeri tradicional dhe se mes bashkëjetesës e martesës, do zgjidhte këtë të fundit.

Rezart Veleshnja u shpreh se vendi më i çuditshëm ku ka bërë s*ks është “buzë autostradës Tiranë-Vlorë”, ndërsa në mesazhin drejtuar partneres i kërkojë “që të dojë më shumë veten e saj”.

Leave a Reply