Akѕidenti tra gјik në Vlorë/ Кјо ëѕhtë 23-vjeçarja që hu mbi јеtën


Mbremjen e sotme, u regjistrua një aks ident tra gjik në aksin Vlorë-Levan, ku humbi jetën një grua. Ndërkohë, disa çaste më parë janë publikuar detaje të reja në lidhje me ngjarjen tra gjike.

Bëhet me dije se vi ktima është Anxhela Çapo 23-vjeçare, ndërsa bashkëudhëtarja e saj Silvana Muho, 22-vjeçare është pla gosur rëndë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën në spitalin e Vlorës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply