Ajo është e lidhur, por Robert Berisha nuk përmbahet e pyet hapur: A do fejohemi bashkë?


Aktorja shqiptare, Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi ajo ka publikuar një selfie, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Fotoja ka marrë komente të shumta, mes të cilave vihet re një koment nga këngëtari Robert Berisha. “Më fal, a po fejohemi?”, i ka shkruar ai.

Dyshja janë miq shumë të mirë dhe me siguri komenti është vetëm një shaka. Kujtojmë se Adriana po shijon prej kohësh historinë e dashurisë me Keith Groeneveld.

Leave a Reply