Aida Shtino ѕulmon Albin Kurtin e Vjoѕa Osmanin: Tradhtarë! Më vjen keq рër Koѕovën


Moderatorja e njohur shqiptare Aida Shtino ka komentuar zgjedhjet e mbajtura ditën e djeshme në Kosovë.

Ndërkohë që rrjetet sociale gëlojnë nga urimet për Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin, Shtino ka shkaktuar habi me sulmin e saj.

Sipas moderatores, Kurti është një politikan i paformuar ndërsa Vjosa Osmanin e quan një tradhtare e cila sipas saj ka tradhtuar partinë që e nxorri deputete.

Postimi i plotë:

Mirmengjesi miq e ju uroj nje jave te mbare ! Jane mbushur statuset dje dhe sot me urime per San Valentinin dhe Albinin.

Me thene te drejten qe kur ky Albini u pozicionua hapur ne votimet e Amerikes e pashe se cfare politikani ishte…

Ne fakt populli Kosoves votoi Albinin dhe Vjosen…Njeri i paformuar si politikan dhe tjetra tradhtoi partine e saj qe e nxori deputete dhe u bashkua me Albinin.

Tani kjo eshte e djathte ai eshte komunist , me thoni pak ku piqen keta te dy…?

Nejse nuk shkruaj me se nuk ja vlen, gjithsesi edhe njehere tjeter me vjen keq per Kosoven qe nuk po kupton se kush eshte e ardhmja e saj, por per mua jo sigurisht jo Albini dhe Vjosa.

Le te presim e tia leme kohes dhe uroj te gaboj une ne kete shkrim…/albeu.com/

Leave a Reply